15.6.2024 festival Kinderland v Hradci Králové, těšíme se na Vás!!!

O nás

Slow fashion

 

Slow fashion_1

 

Slow fashion neboli pomalá móda je moderní trend textilního průmyslu, který reaguje na dnešní nadbytečný konzum fast fashion řetězců. 

 

V Peedle Needle chápeme slow fashion jako ekologický, udržitelný a etický přístup k módnímu průmyslu. V naší výrobě zacházíme s materiály šetrně a s rozmyslem. Na rozdíl od fast fashion řetězců, kde se nové kolekce objevují téměř každý týden a jsou často vyráběny za neetických podmínek, u nás je oblečení pečlivě navrženo s ohledem na potřeby dětí a ušito v české dílně z nejkvalitnějších certifikovaných materiálů tak, aby jednotlivé kousky vydržely dětem co nejdéle a mohly je pak nosit třeba i sourozenci.

2

Číst článek
Ušito v Česku

1 2

Oblečení ušité v České republice se stává stále populárnější volbou mezi rodiči, kteří hledají kvalitní produkty pro své děti. V dílně Peedle Needle si zakládáme na šetrných výrobních procesech a používáme pouze materiály původem z EU s certifikáty pro děti do 3 let.  Všechny naše produkty jsou proto bezpečné, kvalitní a ušité s láskou ke krejčovskému řemeslu. 

 

4

Číst článek
Prověřené dětmi

2 2

 

Můžete se spolehnout, že oblečení z naší dílny vydrží lumpárny i Vašich dětí :).  Navrhujeme a vyrábíme produkty které jsou praktické, pohodlné a stylové. Maminky ocení jednoduchost oblékání, které usnadní dětem první krůčky k samostatnosti a děti si zamilují pohodlnost každého kousku. Nemusíte se bát, že oblečení při opakovaném praní ztratí tvar a barvu. Máme vyzkoušeno, že materiály vydrží v dobré kondici nejen prvního majitele.

 

3

Číst článek
3 položek celkem